Договір публічної оферти


ДОГОВІР ПУБЛІЧНОЇ ОФЕРТИ

Преамбула

Шановний користувач сайту bfshina.ua, звертаємо Вашу увагу на те, що використання в будь-якому вигляді сайту bfshina.ua, не обмежуючись розміщенням замовлених Вами товарів і послуг з використанням сайту bfshina.ua, участі в бонусних програмах, акціях, заповнення заявок, форм і т.п. є Вашою беззаперечною згодою з усіма умовами, зазначеними у даній публічній оферті і, відповідно до ч. 2 ст.642 Цивільного кодексу України (далі ЦК України), прирівнюється до підписання договору обома сторонами.

Дана публічна оферта є обов'язковою для виконання сторонами. У разі Вашої незгоди з умовами даної публічної оферти Ви повинні утриматися від використання сайту bfshina.ua, а також послугами, які вказані на даному сайті на будь-якому етапі.

ВИЗНАЧЕННЯ І ТЕРМІНИ:

 1.  Сайт - web-сайт, що належить Власнику сайту і має адресу в мережі Інтернет bfshina.ua, за допомогою якого Користувач має можливість здійснити покупку бажаного товару.
 2.  Власник сайту - Товариство з обмеженою відповідальністю «Фаворит» (80100, м Червоноград, вул.Львівська, 51-А, код ЄДРПОУ 31843871).
 3.  Користувач (Ви) - фізична особа, резидент України, яка досягла 18 - річного віку, що володіє повною дієздатністю, що використовує даний сайт та/або його окремі інструменти, яка погодилася з умовами Публічної оферти і виконала всі її умови, описані нижче.
 4.  Покупець - Користувач, який здійснив дії, спрямовані на здійснення покупки та/або зробив покупку на сайті bfshina.ua та/або в будь-якому сервісному центрі «БФ-Шина».
 5.  Продавець - юридична особа або фізична особа-підприємець, що розміщує на сайті інформацію про товари та/або послуги, що ним реалізуються. Продавцем може виступати як Власник сайту, так і будь-яка особа, якій Власник сайту надав  право на розміщення відомостей про товар та/або послуги. Найменування Продавця вказується в документах на передачу товару Покупцеві (акт прийому-передачі, видаткова накладна, товарний чек, фіскальний чек і т.п., що підтверджують факт оплати та передачі товару Покупцеві).
 6.  Товар - товари, послуги, інші матеріальні і нематеріальні об'єкти, інформація про які розміщена на Сайті.
 7.  Замовлення - звернення Користувача через Сайт та / або за допомогою дзвінка через зазначені засоби зв'язку до Продавця з проханням здійснити реалізацію товару, а також сукупність товарів, зазначених у замовленні Користувача.
 8.  Платник - особа, яка здійснює оплату замовлення Користувача.
 9.  Одержувач - особа, зазначена Платником в формі замовлення в якості особи, яка уповноважена Платником отримати товар. Якщо інше не зазначено в формі Замовлення, Одержувачем є Платник.
 10. Пропозиція - відомості про товар, розміщені Продавцем на Сайті, які включають в себе інформацію про товар, його характеристики та ціну, способи оплати та доставки, інформацію про знижки та акційні пропозиції на товар, а також інші умови придбання товару. Умови Пропозицій, розміщених на Сайті, встановлюються Продавцем. Пропозиція є інформацією про можливі умови покупки товару.
 11. Cторони - Продавець, Покупець, Користувач.
 12. СТЦ - сервісно-торговий центр Продавця, який є власністю Продавця або сторонньою торговою точкою, яка представляє інтереси продавця згідно з Договором, між Продавцем і власником (оператором) такої торговельної точки.
 13. ТМ «БФ-Шина» - торгова марка, зареєстрована Свідоцтвом на знак для товарів і послуг №203746 від 10/09/2015 року, згідно з яким, власником зазначеної торгової марки є Товариство з обмеженою відповідальністю «Фаворит» (80100, м Червоноград, вул.Львівська, 51-А, код ЄДРПОУ 31843871).

1. ПРЕДМЕТ І УМОВИ ДОГОВОРУ

1.1. Наведена публічна оферта регулює порядок доступу Користувача до інформації, що розміщується на Сайті, порядок використання Сайту, а також можливість передачі таких товарів Користувачеві.

1.2. Приведена публічна оферта є Договором публічної оферти між сторонами. Використовуючи матеріали та інструменти Сайту вважається, що Користувач беззастережно і безумовно приймає (акцептує) умови цієї Угоди. Користувач зобов'язаний повністю ознайомитися з умовами цієї Угоди до реєстрації Замовлення на Сайті. Проставлення символу «галочка» при прийнятті умов публічної оферти на Сайті Користувачем означає повне і беззастережне прийняття Даного договору публічної оферти у вигляді Угоди користувача (відповідно до статей 641, 642 Цивільного Кодексу України).

1.3. Сайт є платформою для розміщення пропозицій про продажу товарів та послуг Продавцями.

1.4. Інформація про товар відображається на сайті bfshina.ua і є динамічною. Це означає, що інформація може бути оновлена, змінена і доповнена Власником сайту (або його представником) у будь-який момент часу без попереднього повідомлення Користувача. Будь-яка інформація про товар Продавця, умови акції, вартість товару, і будь-які інші правила надання послуг Продавцем відображаються на сайті bfshina.ua. Власник Сайту має право в будь-який час в односторонньому порядку змінювати умови цієї Угоди. Зміни вступають в силу з моменту розміщення нової версії Угоди на сайті bfshina.ua.

1.5. Цей договір може бути укладений право- і дієздатним Користувачем, який досяг віку не менш ніж 18 років, з урахуванням особливостей, передбачених главою 4 Цивільного Кодексу України. Приймаючи умови договору, Ви підтверджуєте свою право- і дієздатність, приймаєте на себе зобов'язання, що виникають в результаті використання сайту bfshina.ua і укладення даного договору.

1.6. Пропозиція на Сайті не є офертою. Користувач після ознайомлення з розміщеною на сайті Пропозицією має право зробити замовлення Продавцю шляхом заповнення форми Замовлення, або шляхом вчинення звернення (в т.ч. дзвінка) представникам Продавця даного товару. Заповнення форми Замовлення вважається офертою Користувача Продавцю на придбання Користувачем товару на умовах, зазначених у відповідній Пропозиції.

1.7. Оферта вважається прийнятою Продавцем, якщо Продавець здійснив дії, які свідчать про прийняття оферти Користувача, а саме: фактично відвантажив товар, приступив до надання послуг відповідно до умов, передбачених офертою Користувача, надав рахунок на оплату замовлених товарів і т.д. .

1.8. Продавець має право запропонувати реалізувати товар на інших умовах після отримання оферти Користувача. В такому випадку ця пропозиція вважається зустрічною офертою і має бути прийнятою Користувачем. Прийняттям зустрічної оферти вважається фактичне отримання Користувачем та / або Одержувачем товару на умовах, передбачених у зустрічній оферті. Продавець має право відкликати зустрічну оферту до моменту отримання товару Покупцем.

1.9. Узгодженням всіх істотних умов Сторонами є оплата (в т.ч. часткова оплата) та / або фактичне отримання товару Покупцем, а також відвантаження товару Продавцем.

1.10. Сторони погоджуються, що направлення Продавцем та / або Власником сайту будь-яких повідомлень про наявність товару, прийняття замовлення, терміни доставки товару, його вартість, умови і форми оплати, статус та / або зміни статусу замовлення і т.п., відправлених Продавцем та / або Власником сайту за допомогою (шляхом) електронної пошти, sms-повідомлень, голосової телефонії, є виключно повідомленням Покупця про отримання оферти Продавцем і не може свідчити про її акцептування Продавцем.

1.11. Доставка товару здійснюється сторонньою (залученою) транспортно-логістичною компанією, яка має відповідну угоду з Продавцем, а також шляхом самовивозу з відділень, зазначених транспортно-логістичною компанією, шляхом адресної доставки Продавцем або його представником, або самостійним вивезенням товару клієнтом з СТЦ торговельної мережі «БФ-Шина».

Якщо в населеному пункті не представлено відділення компанії перевізника або представництва Продавця, Користувач має право вибрати для доставки найближчий населених пункт, в якому представлено відділення компанії перевізника або Продавця. Доставка придбаного Користувачем товару здійснюється за рахунок Продавця або Покупця, на підставі умов Пропозиції Продавця Покупцеві товару. Зі списками адрес СТЦ мережі ТМ «БФ-Шина» можна ознайомитися на сайті bfshina.ua, розділ «Контакти».

Продавець звертає увагу, що не здійснює доставку на тимчасово окуповані території України (Автономної Республіки Крим, а також частини території Луганської та Донецької областей, що визначені урядом України як такі), а також інші населені пункти, які не забезпечені відділеннями компанією-перевізником.

1.12. Користувачі погоджуються з тим, що вартість товарів / послуг Продавця, розміщених на сайті може бути змінена без попереднього повідомлення. Вартість придбання одиничних (штучних) виробів може відрізнятися від вартості придбання парної кількості товару.

1.13. Ціна (вартість) на сайті стандартно (за замовчуванням) вказується за одиницю продукції на умовах поставки FCA Червоноград Львівської обл згідно з термінологією Інкотермс-2010 при придбанні парної кількості товару. Згідно п.1.12 вартість замовлення однієї одиниці продукції може бути змінена в більшу сторону після здійснення Замовлення Покупцем і являється зустрічною офертою.

1.14. При замовленні Покупцем товару з позначенням «Прямий Імпорт» в Пропозиції він (покупець) розуміє та приймає на себе всі ризики, пов'язані з оплатою, доставкою, митним оформленням і т.п. для такого товару згідно з чинним законодавством країни-експортера і держави Україна, чинного на момент здійснення такого замовлення. Можливі витрати на митне оформлення та / або оплату податків / акцизів / штрафів з боку регулюючих і контролюючих державних органів Покупець бере на себе.

1.15. Моментом отримання товару Покупцем  є час і місце підписання Покупцем документа, що підтверджує факт прийняття Замовлення/Товару Користувачем (товарно-транспортна накладна, акт прийому-передачі, декларація на пересилку, товаро-транспортна накладна і т.п.) або фактичне отримання Одержувачем Товару і вчинення ним дій, що свідчать про прийняття товару. Перед відправкою товар перевіряється і страхується на повну вартість. При отриманні товару Одержувач зобов'язується перевірити товар на наявність пошкоджень, а також наявність комплекту необхідних документів (в т.ч. товарний чек, гарантійний талон, акт прийому-передачі) і в разі виявлення проблем та невідповідностей невідкладно (відразу) на місці пред'явити претензії Продавцю або перевізнику. Продавець не несе відповідальність за дії компанії перевізника і дотримання ними умов співробітництва, зокрема - термінів і можливості доставки.

1.16. Зберігання замовленого Покупцем товару на власних (СТЦ) або партнерських центрах Продавця здійснюється на безоплатних умовах протягом 5 робочих днів з моменту прибуття товару на склад. По закінченню терміну безоплатного зберігання (на 6 робочий день) буде нарахована вартість оплати за зберігання в установленому розмірі (9 грн. / доба) за одиницю товару в період 6-15 днів зберігання і за підвищеною ставкою (15 грн. / доба) за одиницю товару в період більше 15 днів зберігання. По закінченню 30 днів товар без додаткового повідомлення Покупця Продавцем може бути знятий з зберігання, а умови продажу розірвано на основі відмови від товару Покупцем, при цьому Продавцем з покупця може бути стягнута сума зберігання товару в добровільній або примусовій формі, у т.ч. за рахунок суми передоплати або оплати товару.  

1.17. При відмові Користувача та / або Покупця від оплати товару, який відповідає зазначеним в Пропозиції та / або замовленні характеристикам і маркування, не має пошкоджень несумісних з його подальшою безпечною експлуатацією Продавцем може бути стягнуто з Користувача та / або Покупця штраф у розмірі частини або повної суми попередньої (дебетової) оплати такого товару. Такий штраф повинен компенсувати витрати Продавця на здійснення операцій з обробки Замовлення, пошуку товару, переміщення товару, повернення товару, інших витрат, пов'язаних з виконанням зобов'язань по виконанню даного Замовлення.

1.18. При прийнятті (акцептуванні) оферти Продавця Користувач надає згоду про отримання інформації про товар за допомогою дистанційного зв'язку. Проставлений підпис на документах, що підтверджують прийняття товару та / або фактичне прийняття товару, означає, що Одержувач отримав всі необхідні відомості (інформацію) про товар до моменту його прийняття і не має претензій до Продавця товару.

2. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СТОРІН

2.1. Будучи Користувачем Сайту, Ви гарантуєте не робити будь-яких дій, що порушують законодавство України, норми міжнародного права і дій, які можуть порушити нормальне функціонування Сайту.

2.2. Користувач зобов'язаний своєчасно проінформувати Власника Сайту про несанкціонований доступ до персональної сторінки Користувача третіми особами. Для інформування користувач повинен звернутися до Адміністратора Сайту за координатами, вказаними на Сайті.

2.3. Користувач надає свою повну згоду на використання і обробку персональних даних Користувача відповідно до чинного, на момент здійснення таких дій, законодавства України, а також відповідно до його подальших редакцій.

2.4. Приймаючи умови Угоди користувача, Користувач також підтверджує, що ознайомлений і згідний із Політикою конфіденційності сайту, а також з умовами цієї Угоди.

2.5. Приймаючи умови Угоди користувача, Користувач підтверджує, що він є право- і дієздатним, а також що у нього відсутні будь-які обмеження в дієздатності.

2.6. Створювана Користувачем на Сайті інформація (коментарі та інші записи) не повинні суперечити вимогам законодавства України, а також загальноприйнятих норм моралі.

2.7. Відповідальність за грошові перекази, які здійснюють Платники, повністю лежить на банках і платіжних системах, послугами яких вирішує скористатися Користувач. Власник Сайту і Продавець не бере на себе відповідальність за дії таких сторонніх виконавців (процесінгових центрів).

2.8. Власник сайту не несе відповідальність за працездатність обладнання, на якому розміщений сайт, доступність Сайту, роботу каналів передачі даних та інші технічні засоби для здійснення Користувачами доступу до Сайту.

2.9. Продавець не несе відповідальність за дії Перевізника, в тому числі за терміни перевезення компанією перевізником, а також за збереження доставки.

2.10. Відповідальність Продавця за зміни умов реалізації товару обмежується правом Одержувача (Користувача, Платника) відмовитися від придбання товару і вимагати повернення оплачених за нього коштів (якщо вони оплачені) в повному або частковому розмірі.

2.11. Користувач несе відповідальність за достовірність даних, зазначених у формі Замовлення. У разі, якщо некоректне, неточне та / або неправильне зазначення даних в замовленні призвело до додаткових витрат Продавця, пов'язаних з доставкою товару за невірною адресою або видачу товару невірному Одержувачу, всі пов'язані з цим збитки та витрати покладаються на Користувача. Продавець має право утримати суму таких збитків або витрат з сум, сплачених Платником в якості оплати товару. Користувач зобов'язаний надати про себе всю необхідну інформацію для здійснення електронної угоди.

3. ІНШІ УМОВИ

3.1. Користувач має право призначити Одержувачем товару, що купує, третю особу. В цьому випадку Одержувач зобов'язаний вказати в формі Замовлення дані, необхідні для ідентифікації отримувача і доставки йому товару. На відносини сторін, в такому випадку, поширюються положення ст. 636 Цивільного Кодексу України.

3.2. Всі можливі суперечки і протиріччя, що виникають між Сторонами в рамках цієї Угоди, підлягають вирішенню відповідно до чинного законодавства України виключно за місцем реєстрації Власника сайту. Визнання судом будь-якого положення цієї Угоди недійсним не скасовує дію Угоди в загальній частини і не знімає з сторін зобов'язань, прийнятих при укладанні угоди.

3.3. Всі права на Сайт в цілому і на використання мережевої адреси (доменного ім’я) bfshina.ua і bfshina.com.ua належать Власнику сайту.

3.4. Користувач погоджується з тим, що після проходження процедури передачі особистої контактної інформації, Власник сайту та / або Продавець може направляти на зазначені контакти користувачів листи та / або повідомлення, в тому числі, рекламно-інформаційного характеру. Разом з цим, Сайт зобов'язується не передавати контактну інформацію Користувача, а також будь-які інші відомості про Користувачів третім особам відповідно до п.2.3. Користувач має право проінформувати Власника сайту про необхідність припинення такого інформування, якщо це прямо або побічно не вплине на якість послуг, що надаються .

3.5. Вказуючи номер мобільного телефону на сайті, Користувач автоматично погоджується отримувати SMS-повідомлення від Сайту, в тому числі рекламного характеру. При виникненні наміру зупинити розсилку такого роду, Користувач повинен звернутися до Продавця .

3.6. Користувачеві забороняється розміщувати контент, заборонений чинним законодавством та / або такий, що суперечить суспільним морально-етичним нормам.

3.7. Здійснюючи Замовлення на Сайті, Користувач добровільно надає свою згоду Адміністрації сайту на збір і обробку (накопичення, зберігання, адаптування, відновлення, використання, поширення, знищення) зазначених ним даних, а саме: прізвище, ім'я, по батькові, електронна пошта, телефон, адреса, з метою забезпечення відносин в сфері купівлі-продажу, відносин у сфері захисту прав споживачів, у сфері рекламних і маркетингових досліджень, а також дає свою згоду на передачу (поширення) його даних перевізникам, транспортно-експедиторських і кур'єрським організаціям, іншим третім особам (без обмеження) на розсуд Адміністрації сайту, якщо такі дії направлені на здійснення договірних відносин між Сторонами, або виконує вимоги чинного законодавста. Дане положення діє протягом 5 років з моменту оформлення останнього замовлення на сайті.

3.8. Продавець залишає за собою право на збір, зберігання, обробку та архівування даних про комунікації з Покупцем (телефонна розмова, обмін електронним і натуральними документами, обмін листами, фото- і відеозйомка, тощо) відповідно до чинного законодавства з метою поліпшення якості послуг, але не виключно.

3.9 . Користувач ознайомлений і згідний з умовами даної угоди цілком і повністю.